اخبار

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطرح کرد:

رسته دام جزء رسته های پر کشش استانی در زمینه اشتغال

رسته دام جزء رسته های پر کشش استانی در زمینه اشتغال
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطرح کرد: رسته دام جزء رسته های پر کشش استانی در زمینه اشتغال و ایجاد ارزش افزوده می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری با بیان این مطلب افزود: نشست هماهنگی با موضوع توسعه رسته دام با حضور صادقی، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی ، امیدی، کارگزار طرح تکاپو در استان و مدیران حوزه سرمایه گذاری و امور دام جهادکشاورزی برگزار گردید .

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: بررسی زنجیره ارزش رسته دام و شناسایی حلقه های مفقوده و نیازمند تقویت این رسته محور اصلی مباحث این جلسه بوده و توافق شد طی دو ماه آتی مطالعات استانی در این زمینه نهایی و نحوه همکاری دو دستگاه استانی در این خصوص تدوین گردد.

جعفری در این جلسه مطرح کرد: رسته دام جزء رسته های پر کشش استانی در زمینه اشتغال و ایجاد ارزش افزوده می باشد که در صورت تکمیل حلقه های زنجیره ارزش آن ، می توان انتظار داشت فرصت های شغلی جدید و پایدار سازی مشاغل فعلی جزء خروجی های اصلی این اقدام در استان باشد.

۲۴ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید