اخبار

رسیدگی به اشتغال جوانان ایجرود وظیفه مسئولین این شهرستان است

رسیدگی به اشتغال جوانان ایجرود وظیفه مسئولین این شهرستان است
فرماندار ایجرود تاکید کرد: وظیفه ای بالاتر از اشتغال جوانان شهرستان ایجرود برای مسئولین این شهرستان وجود ندارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از سایت اطلاع رسانی فرمانداری ایجرود، توحید سلیمی  گفت: دستگاه های ذیربط در خصوص همکاری با شرکت ها وکارخانجات این شهرستان جهت افزایش ظرفیت های موجود باید همکاری لازم را داشته باشند . 

وی تصریح کرد : باید سعی شود از نیروهای بومی شهرستان در این شرکت‌ها استفاده شود و بر این امر نیز نظارت و  پایش مستمر صورت پذیرد .
منهدس سلیمی اظهار داشت : در خصوص محرومیت زدایی و اشتغال زایی در شهرستان ایجرود اقدامات خوبی صورت گرفته است .
وی افزود : تسهیلاتی در قالب سامانه کارا از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافته که عمده هدف اعطای این تسهیلات ایجاد اشتغال جدید است.
فرماندار ایجرود  با  اشاره به طرح ایران مهارت آموزش و پرورش گفت : قرار بود این طرح برای ۱۰ درصد دانش‌آموزان دوره اول دبیرستان شهرستان اجرا شود اما با اقدامات صورت گرفته این طرح برای همه دانش آموزان مقطع متوسطه اول به صورت رایگان و توسط اداره فنی و حرفه ای شهرستان اجرا خواهد شد.
وی اظهار داشت : دانشگاه ها نیز باید با شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های حوزه های مختلف شهرستان ایجرود دانشجویان مرتبط با این حوزه را تربیت و فارغ التحصیل کنند .
 وی با اشاره به وجود صنایع بزرگی همچون پتروشیمی ، سیمان و فولاد و صنایع سرب و روی در شهرستان ، بر لزوم استقرار دانشگاه علمی و کاربردی و تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز برای این واحدهای صنعتی تاکید کردند.

۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید