اخبار

بازدید از ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای ابهر و خرم دره

بازدید از ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای ابهر و خرم دره
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مدیرکل اداره متبوع از ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای ابهر و خرم دره بازدید کرد.

رسول احدی با بیان این خبر افزود:مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به همراه ریاست اداره حراست با حضور در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای ابهر و خرم دره ، ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان حوزه های مختلف، بر تلاش و تعامل بیشتر در راستای خدمت رسانی مطلوب و سریع به مراجعین و نیز تکریم ارباب رجوع تاکید نمود.

یوسفی بر بهره گیری از ظرفیت نیروهای جوان و توانمند شهرستانهای ابهر و خرم دره و پتانسیل های موجود در زمینه اشتغال، از سوی مسئولین شهرستانها تاکید نمود و افزود:‌ شرایط باید به گونه ای فراهم شود که نیروهای خلاق و جوان بتوانند در شهرهای کوچک محل سکونت خود مشغول بکار شوند .

وی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در شهرستانهای ابهر و خرم دره  در مقایسه با سایر شهرستان ها برنامه ریزی  دقیق تر در ایجاد فرصت های جدید  و حفظ فرصت های موجود را ضروری خواند و ابراز امیدواری نمود که با تمهیدات انجام یافته در اجرای برنامه های اشتغال فراگیر رتبه های حمایتی و بسته های حمایتی دولت شاهد رونق بیشتر اقتصادی و پاسخگویی به مطالبات مردم در حوزه اشتغال خواهیم بود .

در این بازدید مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مسایل و مشکلات کاری و اداری این شهرستان را مورد بررسی قرار داد و در جهت پیگیری مشکلات مطروحه دستورات لازم صادر نمود.

۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید