اخبار

اشتغالزایی هدفگذاری شده در استان زنجان 145 درصد محقق شد

اشتغالزایی هدفگذاری شده در استان زنجان 145 درصد محقق شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تحقق 145 درصدی ایجاد شغل در سال گذشته خبر داد و گفت: مجموع مشاغل هدفگذاری شده این استان طی تفاهمنامه با دستگاه های اجرایی مربوطه 11 هزار و 481 شغل بود که در پایان، 16 هزار و 215 شغل ایجاد شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری ایرنا، محمدرضا یوسفی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: زنجان، تنها استانی است که برنامه های اشتغال فراگیر، اشتغال پایدار و روستایی را در قالب یک داشبورد اجرایی کمّی، تعریف و محور برنامه ها قرار داد.
وی با بیان این که برنامه های عملیاتی کارگروه اشتغال استان در سال جاری در 3 محور اصلی پیگیری می شود، خاطرنشان کرد: اشتغال حمایتی از محل منابع تبصره 16 قانون بودجه، اشتغال روستایی و اشتغال از محل تبصره 18 قانون بودجه، محورهای سال جاری هستند.
یوسفی ادامه داد: ذیل تبصره 18 قانون بودجه در مجموع 14 هزار میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد و تثبیت 36 هزار فرصت شغلی در استان تعریف شده است.
وی تصریح کرد: همچنین در اشتغال پایدار روستایی 2 هزار میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای ایجاد 1330 شغل اختصاص یافته است.

۳۰ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید