اخبار

یک هزار و 366 خانوار مددجوی زنجانی بیمه شدند

یک هزار و 366 خانوار مددجوی زنجانی بیمه شدند
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در 9 ماه گذشته از سال‌جاری یک میلیارد و 324 میلیون تومان برای حق بیمه مددجویان این نهاد پرداخت شده است.
هدایت صفری صبح امروز در جلسه شورای مدیران استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر  28 هزار و 318 خانوار با جمعیت 54 هزار و 980 نفر از خدمات این نهاد در قالب کمک معیشت بگیر و غیر کمک معیشت بگیر در استان زنجان بهره‌مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه همه مددجویان این نهاد از خدمات یک سازمان بیمه پایه بهره‌مند هستند، مددجویان ساکن در شهرهایی با جمعیت بیش از 20 هزار نفر از بیمه کمیته امداد و مددجویان ساکن در روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از 20 هزار نفر، از پوشش بیمه سلامت ایرانیان بهره‌مند هستند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در حال حاضر یک هزار و 366 خانوار مددجو را پرداخت می‌‌شود، افزود: در 9 ماه گذشته از سال‌جاری بالغ بر یک میلیارد و 324 میلیون تومان برای حق بیمه مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

صفری با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم در توانمندسازی مددجویان پرداخت حق بیمه آنها است، گفت: با پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی توسط کمیته امداد زنان سرپرست خانوار مشمول طرح با رسیدن به سن 55 سالگی از مستمری بازنشستگی برخوردار می‌شوند و از همین طریق زمینه توانمندسازی آنها فراهم می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه راهبرد اصلی کمیته امداد در حوزه خدمت‌رسانی به مددجویان توانمندسازی و خروج هدفمند آنها از چرخه حمایتی این نهاد است، گفت: سال قبل زمینه توانمندسازی 2 هزار مددجو فراهم شد.

۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید