اخبار

فعالیت درمانگاه سهروردی خدابنده 2 شیفت می شود

فعالیت درمانگاه سهروردی خدابنده 2 شیفت می شود
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: برای ارائه خدمات رسانی به بیماران و گروههای هدف مجوز 2 شیفته شدن این مرکز درمانی از سازمان تامین اجتماعی اخذ شده که تا پایان سال جاری، فعالیت این درمانگاه بصورت صبح و عصر خواهد بود.
دکتر علی محمدی  افزود: برای خدمات رسانی مطلوب استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت های درمانگاه سهروردی بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: هم اکنون کمتر از پنج سال از فعالیت درمانگاه می گذرد، اما کثرت مراجعین بسیار زیاد است بطوری که از ابتدای بهمن سال 96 تا پایان دی امسال به بیش از 95 هزار بیمار ، خدمات سرپایی و پاراکلینیکی ارائه شده است.
این مسئول ادامه داد: هم اکنون در این شهرستان 43 هزار بیمه شده اصلی و تبعی تامین اجتماعی وجود دارد و با لحاظ موقعیت جغرافیایی و استراتژی این منطقه برای رفع مشکل کمبود پزشک ، باید از پزشکان بومی منطقه استفاده کرد.
وی اضافه کرد: متاسفانه اوقافی بودن زمین های این شهرستان ، سازمان را برای ایجاد درمانگاه با چالش اساسی روبرو کرده و برای حل این مشکل، به کمک تشکل ها و کانونها نیاز داریم.
محمدی خاطر نشان کرد: رسیدگی به مشکلات بیمه شدگان و بازنشستگان منطقه کارگرخیز خدابنده از وظایف ذاتی مدیریت درمان این استان است که در پاسخ مثبت به مطالبه مردم شریف شهرستان خدابنده با تلاش و پیگیریهای انجام شده است.
به گزارش ایرنا، هم اکنون 2 بیمارستان، یک پلی کلینیک و چهار درمانگاه تحت پوشش این سازمان در شهرهای زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده فعالیت می کنند.
230 پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک، 135 مرکز پاراکلینیک شامل رادیولوژی، آزمایشگاه، 35 درمانگاه خصوصی و دولتی و 12 بیمارستان در استان طرف قرار داد تامین اجتماعی استان هستند.
شهرستان خدابنده 164 هزار نفر جمعیت دارد.
۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید