اخبار

دیدار با امام جمعه شهرستان خرم دره درآستانه دهه مبارک فجر

دیدار با امام جمعه شهرستان خرم دره درآستانه دهه مبارک فجر
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره از دیدار جمعی از پرسنل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره به مناسبت دهه مبارک فجر با امام جمعه این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حبیب الله مقدم با بیان این خبر افزود:‌ این دیدار به همراه هیات رئیسه اتاق تعاون شهرستان خرم دره در دفتر حجت الاسلام والمسلیمن حاج آقا حسینی امام جمعه این شهرستان صورت گرفت.   

مقدم ادامه داد: امام جمعه شهرستان خرم دره در خصوص تاسیس اتاق تعاون دراین شهرستان به اهمیت بخش تعاون در جهت اشتغالزایی اشاره و خواستار تلاش مضاعف اتاق تعاون در جهت ترویج و شناسایی ظرفیت های بخش تعاون در سطح شهرستان شد واز مسئولین خواست از ارائه آماری که مردم را نگران می کند پرهیز و با اقدامات بایسته عملکرد خود را بطور شفاف به مردم اطلاع رسانی نمایند .

درپایان این دیدار رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره اهم فعالیت های این مجموعه را در راستای خدمت رسانی به ارباب رجوع و جامعه کار و تولید بیان نمود و گزارشی از اقدامات اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان ارائه نمود. 

۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید