اخبار

کسب رتبه دوم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم

کسب رتبه دوم  اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم
رئیس اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان طارم گفت :در بین دستگاه های اجرایی شهرستان، اداره تعاون کارورفاه اجتماعی درحوزه عفاف وحجاب موفق به کسب رتبه دوم گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌ محمدحسن حسینی افزود: سرپرست فرمانداری شهرستان طارم  طی اعطاء لوحی از مجموعه اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی این شهرستان به دلیل کسب رتبه دوم در حوزه عفاف و حجاب و حقوق شهروندی  تقدیر کرد..

شایان ذکر است اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم با توجه به ارزیابی به عمل آمده توسط فرمانداری این شهرستان در سال جاری، حائز رتبه دوم در بین دستگاه های اجرایی شهرستان طارم گردید که با اهداء لوح تقدیر از محمدحسن حسینی و همکاران زحمتکش این مجموعه قدردانی شد.

متن لوح به شرح زیر است:

جناب آقای محمد حسن حسینی

رئیس محترم اداره کار تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم

 سلام‌علیکم

 حقوق شهروندی هدیه الهی و جزو حقوق ذاتی و فطری انسان هاست که منبعث از تعالیم اسلامی بوده و ارزش معنوی دارد و لذا هدف غایی از برپایی نظام شهروندی تامین سعادت برای تمام مراحل زندگی است.

 در حال حاضر نقش ‌بی بدیل رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی در تبیین حقوق شهروندی در سند چشم انداز بیست ساله و در ابلاغ سیاست‌های کلی نظام اداری کشور برای حفظ کرامت و حقوق انسان ها انعکاس یافته و به مسئولین نظام برای تحقق آن فرمان داده اند و در این راستا رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی بر تحقق حقوق شهروندی به عنوان اساسی ترین  برنامه های دولت تدبیر و امید در سیاست داخلی کشور تایید فرمودند.

 اقدامات ارزشمند شما در فعالیت‌های ستاد صیانت شهرستان طارم تاثیر بسزایی در ترویج عفاف حجاب و صیانت از حقوق شهروندی داشته و افزایش رضایتمندی مردم و مسئولین نظام را فراهم و موجب کسب رتبه دوم در حوزه عفاف و حجاب در شهرستان شده است.

 بدینوسیله از زحمات ارزنده جنابعالی و مجموعه همکارانتان در اجرای شایسته برنامه های ستاد صیانت از حقوق شهروندی و ترویج عفاف و حجاب تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان بهروزی و توفیق در راه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و اجرای برنامه‌های دولت محترم تدبیر و امید برایتان مسئلت می‌نمایم .

ستار صفری

سرپرست فرمانداری شهرستان طارم

۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید