اخبار

اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان برگزار کرد:

جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع درماهنشان

جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع درماهنشان
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ماهنشان از برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، جمال الدین مرادی ضمن فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ضرورت انسجام برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با وجود دسیسه های دشمنان اشاره نمود و افزود:  با توجه به مشکلات  موجود نباید اجازه دهیم که دشمنان دستاوردهای به دست آمده پس از پیروزی انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرند و این وظیفه ماست که عملکرد های خود  را برای مردم تبیین  نماییم.

نوری رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان ماهنشان بر  پرداخت تسهیلات اشتغال به صورت هدفمند و عادلانه اذعان نمود.

 رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان به تعداد رشته های موجود که در حال حاضر بالغ بر 9 رشته می باشد اشاره کرد و گفت:  در این مرکز در رشته های خیاطی،میوه خشک کن،برق خودرو،مکانیک،تاسیسات و ... به کار آموزان آموزش و مهارت فنی و حرفه ای داده می شود.

محمدی رئیس اداره بهزیستی این شهرستان نیز به فعالیت های این اداره از جمله پرداخت وام خویش فرمایی ،کارفرمایی ،کمک هزینه اشتغال (CBR) و وام زنان سرپرست خانوار و کمک به بهبود یافتگان اشاره نمود.

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید