اخبار

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره برگزار کرد:

جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت متبوع در خرم دره

جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت متبوع در خرم دره
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره از برگزاری جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان خبر داد.

 به  گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حبیب اله مقدم هدف از برگزاری این جلسات را ایجاد هماهنگی بیشتر و استفاده بهینه از منابع و امکانات موجود در راستای اجرای مطلوب وظایف محوله عنوان کرد.

وی بر همدلی و هم افزایی کلیه دستگاههای اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی تایکید کرد و گفت : می بایست در تمام بخشهای اجرایی و سازمانی روح همدلی و تعامل و خدمت رسانی به مردم متجلی گردد.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره  ضمن اشاره به هدف تشکیل این جلسات و ایجاد تعامل بیشتر بین روسای ادارات زیر مجموعه وزارت متبوع در سال جاری اعلام کرد: به منظور استفاده مناسب از تمام ظرفیت های دستگاههای اجرایی لازم است در سال 97 خدمات ارائه شده توسط ادارات تابعه هرچه بهتر مدیریت و برنامه ریزی کرد تا امکان ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف میسر گردد.  

در ادامه این جلسه هریک از روسای زیر مجموعه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد فعالیتها ی خود نظرات و پیشنهادات در جهت برنامه ریزی های منسجم و ایجاد وحدت رویه به منظور انجام ماموریتهای محوله مطرح نمودند.

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۵:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید