اخبار

سخنرانی مدیر کل تعاون استان درمراسم نماز جمعه

سخنرانی مدیر کل تعاون استان درمراسم نماز جمعه
موسی متوسلین پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان با اشاره به اینکه دولت برای توسعه تعاون در جامعه اقدامات خوبی داشته است گفت

موسی متوسلین پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان با اشاره به اینکه  دولت برای توسعه تعاون در جامعه اقدامات خوبی داشته است گفت:. اختصاص اعتبار از سوی دولت برای تعاونی‌های ملی خبر داد از جمله این اقدامات است . وی افزود: تعاونی‌ها به توزیع عادلانه ثروت در جامعه کمک می‌کنند و به همین دلیل دولت به تشکیل تعاونی‌های ملی تاکید دارد. وی با بیان این‌که بر اساس برنامه پنجم توسعه باید تا پایان سال 93 سهم خصوصی و تعاون از اقتصاد به 80 درصد افزایش یابد، ادامه داد: مقام معظم رهبری برای توسعه تعاون تاکید دارند. مدیرکل تعاون استان زنجان  اظهار داشت: تعدادی افراد برای دریافت سهام عدالت قبلا شناسایی شده بود که اخیرا دولت گروه‌های دیگری نیز به آن‌ها اضافه کرده است. وی خاطر نشان کرد: کارگران ساختمانی روزمزد، قالی‌بافان، بیمارن خاص و زنان سرپرست خانوار شهری که شغل ندارند از جمله آن‌ها است. متوسلین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه 2 هزار و 700 تعاونی در استان زنجان در حال فعالیت هستند، ادامه داد: این تعاونی‌ها در زمینه مختلف کار می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها تعاونی‌های صنعتی، معدنی، خدماتی، کشاورزی، مسکن و تعاونی مصرف‌کنندگان است.
این مقام مسئول در استان در بخش دیگری از سخنان خود به مسکن مهر اشاره کرد و گفت: یک هزار و 500 واحد از مسکن مهر در زنجان با 50 درصد پیشرفت فیزیکی به مرحله نازک‌کاری رسیده‌اند.
وی با بیان اینکه بانک‌ها در ارائه تسهیلات همکاری خوبی داشته‌اند، اظهار داشت: مسکن مهر در استان زنجان در شرایط خوبی قرار دارد.


۹ شهریور ۱۳۸۸ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید