اخبار

چهلمین زنگ انقلاب کارگران در کارخانه صنایع استیل طنین انداز شد

چهلمین زنگ انقلاب کارگران در کارخانه صنایع استیل طنین انداز شد
سرپرست هماهنگی واحد اداره تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه گفت: چهلمین زنگ انقلاب کارگران در کارخانه صنایع استیل این شهرستان طنین انداز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، حمیدرضا افشاری افزود: در نخستین روزهای دهه مبارک فجر، چهلمین زنگ انقلاب به میزبانی شرکت صنایع استیل به صدا در آمد .

افشاری در این آئین با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب گفت : کارگران به عنوان سرمایه های انسانی نقش محوری در تحولات و مناسبات مختلف آن جامعه دارند و حمایت از آنها و رفع مشکلات و چالشهای آنها میتوان راه برونرفت از مشکلات مختلف اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی را برای دولت هموار سازد .

در این مراسم که با حضور امام جمعه معزز ، فرماندار و جمعی از مسئولان و مدیران واحد های تولیدی برگزار شد زنگ انقلاب توسط  رحمانی، فرماندار سلطانیه نواخته شد .

در ادامه در بازدید از کارخانه صنایع استیل، مدیرعامل این مجموعه گزارشی از نحوه فعالیت این شرکت و میزان اشتغال به وجود آمده ارائه نمود و  بر رفع موانع موجود در راه توسعه و گسترش فعالیت این شرکت تاکید شد تا زمینه اشتغال بیشتری در این مجموعه تولیدی فراهم گردد .

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید