اخبار

حضور کارگران، کارفرمایان و تعاونگران استان زنجان در راهپیمایی 22 بهمن

حضور کارگران، کارفرمایان و تعاونگران استان زنجان در راهپیمایی 22 بهمن
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کارگران، کارفرمایان و تعاونگران استان زنجان طبق سنوات گذشته در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن حضور پررنگ و پرشوری خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی افزود:

جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً

یوم‌الله بیست و دوم بهمن و راهپیمائی ۲۲ بهمن نماد ایمان، وحدت و اقتدار ایران است . انقلاب اسلامی ایران امانت و هدیه ای الهی بوده و هر روز این انقلاب باشکوه و جلال بیشتر در عرصه های ملی و بین المللی برکت ها و دستاوردهای خود را عرضه می کند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی ضمن گرامیداشت یوم‌الله 22 بهمن و یاد و خاطره امام شهیدان، شهیدان امام و شهدای گرانقدر مدافع حرم و تجدید میثاق با  آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رحمةالله علیه) و لبیک به فراخوان مقام عظمای ولایت (مد ظله العالی)، از کارگران، کارفرمایان و تعاونگران پایتخت شور و شعور حسینی دعوت می‌کنم تا با حضور پررنگ و پرشور خود طبق سنوات گذشته در راهپیمایی وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن، برگ زرین دیگری را بر کتاب پرافتخار حماسه‌آفرینی‌های ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی بیفزایند.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر پاسخی محکم به دشمنی ها و دسیسه های بدخواهان ملت و کشور عزیزمان خواهد بود .

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید