اخبار

در جشن انقلاب کارکنان کمیته امداد عنوان شد؛

وظیفه ما حرکت در مسیر ولایت و تبعیت از کلام رهبری است

وظیفه ما حرکت در مسیر ولایت و تبعیت از کلام رهبری است
هم‌زمان با ایام‌الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم جشن انقلاب با حضور مدیرکل استان، کارکنان و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین اصلانی امام‌جمعه سجاس برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت اسلام والمسلمین اصلانی در این مراسم با موفق خواندن کارنامه ۴۰ ساله انقلاب گفت: خدمات جمهوری اسلامی در طی چهار دهه گذشته بسیار موفق بوده و وظیفه همه مسئولین و دست‌اندرکاران تبیین درست این خدمات به مردم است.

وی با اشاره به دوران تاریک رژیم منحوس پهلوی افزود: در دوران طاغوت کشور به دست بیگانگان اداره می‌شد و ملت ایران توسط بیگانگان تحقیر می‌شدند که جمهوری اسلامی ایران با الهام از آیات الهی روحیه استکبارستیزی را در جامعه نهادینه و ملت ایران به رهبری حکیم فرزانه امام راحل از بند استعمار آزاد و به موفقیت و پیشرفت‌های بزرگی نائل آمده است.

وی مردم و مسئولین را از نگاه انقلاب به سه گروه تقسیم کرد و گفت: گروهی خیلی ساکت وبی تفاوت هستند که در اسلام مؤمن بی‌خاصیت هیچ ارزشی ندارد، گروه دوم افراد منفعت‌طلب هستند که این گروه نیز منفورترین افراد به حساب می‌آیند و مؤمن نباید به فکر منافع شخصی باشد و گروه سوم افراد مسئولیت‌پذیر و دغدغه مند هستند که اعتقاد و شاکله ذهنی بر مبنای اسلام دارند.

امام‌جمعه سجاس بابیان اینکه اگر ولایت‌فقیه را همان ولایت رسول‌الله بدانیم باید با اخلاص باشیم و خدمات انقلاب را به‌درستی تبیین کنیم؛ که تمام پیشرفت‌های جمهوری اسلامی مدیون خون شهدا و دغدغه انسان‌های مسئولیت‌پذیر است.

وی ادامه داد: هر مسئولی که حرکتش الهی باشد در تاریخ ماندگار است و باید به‌وقت و زمان و به‌روز و واقع‌بینانه حرکت کنیم که مرگ باعزت همیشه نام انسان را زنده نگه می‌دارد و وظیفه ما در حال حاضر حرکت در مسیر ولایت بوده و تبعیت از کلام رهبری به‌عنوان رمز عبور از بحران‌هاست.

حجت اسلام والمسلمین اصلانی با تأکید به شعار ما می‌توانیم گفت: جمهوری اسلامی ایران ابهت پوچ شیطان بزرگ آمریکا را شکست و امروز اعتماد به جوانان و داشتن روحیه انقلابی وعدم اعتماد به دشمن می‌تواند مارا در رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی یاری نماید.

در پایان این مراسم از تعدادی از کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شد.

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید