اخبار

فرماندار زنجان عنوان کرد؛

کمیته امداد و بهزیستی در میان افراد نیازمند خودباوری ایجاد کرده‌اند/ با معرفی کارآفرینان برتر روحیه امید را در جوانان تقویت کنیم

کمیته امداد و بهزیستی در میان افراد نیازمند خودباوری ایجاد کرده‌اند/ با معرفی کارآفرینان برتر روحیه امید را در جوانان تقویت کنیم
فرماندار زنجان گفت: کمیته امداد و بهزیستی در میان افراد نیازمند خودباوری ایجاد کرده‌اند.

 رضا عسگری با اشاره به خدمات حمایتی کمیته امداد و بهزیستی، اظهار کرد: کمیته امداد و بهزیستی در بخشه‌ای مختلف همکاری خوبی با یکدیگر دارند و در یک‌جهت گام برمی‌دارند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان زنجان و بهزیستی در میان افراد نیازمند خودباوری ایجاد کرده است، گفت: باید از تمام پتانسیل‌های موجود در راستای ایجاد اشتغال و به خودکفائی رساندن خانواده‌های تحت حمایت استفاده کرد.

فرماندار شهرستان زنجان بابیان اینکه جوانان باید با اتکا به خود زمینه اشتغال را فراهم کنند، افزود: تعداد زیادی از افراد هستند که قبلاً تحت حمایت کمیته امداد بودند و امروز به کارآفرینان برتر در جامعه تبدیل شدند.

وی ادامه داد: کمک‌های مردمی به کمیته امداد در شرایطی افزایش یافته است که در سطح استان مؤسسات خیریه زیادی وجود دارد و کمک‌های مردمی را جذب می‌کنند.

فرماندار زنجان با تأکید بر اینکه باید جوانان باهمت، تلاش و اتکا به خودباوری زمینه‌های اشتغال را فراهم نمایند افزود: برای اینکه جوانان به خودباوری برسند و اثرگذاری خود را در جامعه باور نمایند باید کارآفرینانی که دارای محدودیت و معلولیت بوده و در حال حاضر در جامعه منشأ خیر و اثر شده‌اند را با هنرمندی به آنان معرفی نماییم.

عسگری گفت: کمیته امداد با ایجاد اشتغال و توانمندی خانواده‌های نیازمند تعدادی زیادی از این خانواده‌ها را توانمند و به کارآفرین تبدیل کرده که علاوه بر تأمین نیازهای معیشتی خود موجبات ایجاد اشتغال برای افراد زیادی را فراهم آورده‌اند.

۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید