اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت میلاد حضرت زهرا وروز زن

پیام تبریک مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت میلاد حضرت زهرا وروز زن
به مناسبت ولادت دخت نبی اکرم(ص) و روز زن ،هفته گرامیداشت مقام مادر و هم‌چنین ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) پیامی از سوی مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان صادر شد.

بنام حضرت دوست

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی زنجان متن پیام تبریک محمد رضا یوسفی به شرح ذیل است:

 

سالروز میلاد عظیم‌ترین گوهر عفت و دانایی، حضرت صدیقه کبری فرا رسیده است تا در پرتو مهربان طلوع آن شمس پاکی‌ها، آسمان وجودمان را یک‌ بار دیگر با  اندیشه فاطمی تطهیر و روشن کنیم. ام‌ابیهای رسول خدا چشم برجهان می‌گشاید تا به برکت وجود کبریایی خویش، دریچه‌ایی از تعالی و کمال را فراروی همگان قرار دهد تا آن‌جا که از گذر آن، بانوان پاک سرشت و دختران فرهیخته این مرزوبوم  با تمسک به حضرت زهرای مرضیه سلام ا... علیها بهترین نمونه‌های زن پرهیزگار برای جهانیان باشند.

 

و چه زیباست که سلاله ای از مادر سادات در همین روز متولد می شود که با انقلاب اسلامی خود، ایران را سرافزار و یک بار دیگر سرشار از عطر تشیع می‌کند. آری امام خمینی (ره) متولد می‌شود تا به عنوان رهرو و فرزندخلف آن بانوی آسمانی، زمینه را برای انقلاب جهانی حضرت مهدی موعود (عج) فراهم کند.

 

جامعه کار و تلاش کشور افتخار دارد که با حضور زنانی مهربان، نجیب،فرهیخته، سخت‌کوش و توانمند توانسته است وظیفه خطیر خدمت رسانی خود را به بهترین نحو به انجام رسانده تا درعرصه های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... خوش بدرخشد.

ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س)؛ توفیق بهره گیری از زلال معنویت آن حضرت و حرکت زنان مسلمان در مسیر تعالی را در سایه توجهات بانوی دو عالم و حضرت احدیت خواستارم؛ چرا که بی شک، جامعه برای پیشرفت و تعالی نیازمند وجود زنان است تا نسلی شایسته برای فردای روشن ایران اسلامی، در دامان خود پرورش دهد.

محمد رضا یوسفی

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان

۶ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید