اخبار

تنظیم بازار ایام پایانی سال 97

تنظیم بازار ایام پایانی سال 97
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری جلسه طرح موضوع دستورالعمل تنظیم بازار ایام پایانی سال جاری وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علی پاک منش در این جلسه که با حضور مدیران اتحادیه ها و شرکتهای تعاونی مصرف و تعاونی های توسعه و عمران شهرستانها، با هدف هماهنگی جهت استفاده از ظرفیت اتحادیه ها و شرکتهای مذکور در محل اداره کل متبوع برگزار گردید، بیان داشت: براساس دستورالعملی که تدوین شده است، انواع گوشت قرمز وارداتی در اختیار اتحادیه ها و تعاونی های مصرف در سراسر کشور قرار می گیرد .

پاک منش ادامه داد: توزیع گوشت قرمز به شکل هدفمند و زیر نظر ستاد تنظیم بازار راه حل مناسبی  برای رسیدن گوشت به دست مصرف کنندگان می باشد ولی باید مسئله عدم نقدینگی تعاونی های مصرف به ستاد تنظیم بازار اعلام و در این خصوص تصمیم گیری شود.

پاک منش افزود: هماهنگی با تولید کنندگان و معرفی سازمان میادین  میوه وتره بار و فروشگاه های زنجیره ای و واحدهای صنفی منتخب و اتحادیه های تعاونی مصرف  ( اسکاد ، امکان ، انما، اتکا ) جهت عرضه اقلام منتخب از سوی وزراتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن وتجارت نیز از جمله اقدامات در دست اجرا در این ایام می باشد.

 

۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید