اخبار

توسط مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان

برگزاری نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی

برگزاری نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی
مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، همزمان با جشنواره فرهنگی،‌ورزشی و رفاهی خانوادگی کارگران استان زنجان خبر داد.

 

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مرتضی بنیادی گفت:در این نمایشگاه که همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران برگزار گردید از کلیه حاضرین جهت بازدید از  نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی دعوت بعمل آمد.               
بنیادی گفت: این نمایشگاه همزمان باجشنواره فرهنگی ورزشی با حضور مدیران شرکتهای تولیدی،‌ اتحادیه های تعاونی، رئیس خانه کارگر زنجان، روسای ادارات تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای تابعه، اصحاب رسانه و جمع کثیری از خانواده های کارگری با برنامه های فرهنگی متنوع از جمله موسیقی سنتی، مسابقات فرهنگی با اهداء جوایز ارزنده و .. اجرا شد.

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان هدف از برگزاری این نمایشگاه را آگاه سازی و اطلاع رسانی در بین زحمتکشان  عرصه کارو تلاش عنوان کرد و افزود: این نمایشگاه با همکاری  فرماندهی محترم انتظامی و اداره کل بهزیستی و سپاه استان برگزار گردید

شایان ذکر است دراین نمایشگاه پیامها ، تصاویر و نکات آموزشی برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشته شد، همچنین 200 نسخه ماهنامه ایران پاک ویژه  کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان در بین مدعوین توزیع گردید.

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید