اخبار

رونمایی از سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری(BI) صندوق بازنشستگی کشوری

رونمایی از سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری(BI) صندوق بازنشستگی کشوری
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از رونمایی سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری (BI) صندوق بازنشستگی کشوری با حضور رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری،
جمشیدتقی زاده افزود: حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور با حضور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سامانه‌های شفافیت سازمان های تابعه این وزارتخانه بازدید و سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری (BI) صندوق بازنشستگی کشوری را رونمایی کرد.

جمشیدتقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم، با اشاره به ابعاد مختلف سامانه شفافیت اطلاعات و هوش تجاری این صندوق گفت: این سامانه تمام اطلاعات شرکت ها و هلدینک های تابعه را از طریق دسترسی آنلاین برای مدیریت اقتصادی صندوق تجزیه و تحلیل کرده و به تصمیم گیری اقتصادی و بهینه کردن وضعیت شرکت ها کمک می کند.

تقی زاده ادامه داد: همچنین می توان با استفاده از این سامانه هوشمند، می توان در زمینه فعالیت های بیمه ای، رفاهی و اقتصادی و همچنین تصمیم گیرهای کارشناسی با دقت نظر و اطلاعات کامل عمل کرد.


وی تاکید کرد: این صندوق در راستای سیاست شفاف سازی و پاسخگویی دولت دوازدهم و به منظور اجرای مدیریت بهینه و هوشمند بنگاه های اقتصادی و اتخاذ تصمیمات کارشناسی و منطقی این سامانه را طراحی و اجرایی کرده است.

به گفته وی، در مرحله نخست 40شرکت تابعه صندوق بازنشستگی کشوری به سامانه هوش تجاری و شفافیت اطلاعات متصل می شوند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید