اخبار

در بازدید از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره مطرح شد:

تلاش برای برگزاری مطلوب برنامه های فرهنگی ورزشی از نقاط قوت اداره این شهرستان است

تلاش برای برگزاری مطلوب برنامه های فرهنگی ورزشی از نقاط قوت اداره این شهرستان است
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در بازدید از اداره شهرستان خرم دره مطرح کرد: تلاش برای برگزاری مطلوب برنامه های فرهنگی ورزشی از نقاط قوت اداره تعاون، کارو رفاه اجتماعی این شهرستان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی در بازدید از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خرم دره به همراه تیم کارشناسی در حوزه های روابط کار، اشتغال، امور اجتماعی و روابط عمومی ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز به بررسی مسائل مطرح شده از سوی رئیس و کارشناسان اداره این شهرستان پرداخت.

بنیادی با اشاره به  موضوع ارزیابی عنوان کرد: در خصوص ارزیابی ها باید به رویکردی برسیم که مصادیق عنوان شده و از کلی گویی پرهیز تا بتوانیم ایرادات و نقاط ضعف را برطرف نمائیم .

وی همچنین مطرح کرد: تلاش برای عدم تشکیل پرونده شاکیان روابط کاراز نقاط قوت اداره این شهرستان است این روش که پیش از ارائه دادخواست کارگران با مشاوره و بصورت مصالحت آمیز به اختلافات کارگری و کارفرمایی رسیدگی و توسط کارشناسان روابط کار حل می شود امری پسندیده ومطلوب نظر مدیران است.

بنیادی بابیان شرایط خاص امروز جامعه گفت: دشمنان بدنبال ایجاد بدبینی و فراهم ساختن فضای سخت برای مردم هستند که می بایستی تلاش ها به سمت حداقل رساندن نارضایتی ها باشد .

وی در ادامه گفت: کمبودهای موجود نباید دلیل کم کاری و یا برخورد نامناسب با ارباب رجوع  که مورد تاکید مدیرکل محترم نیز هست، باشد و تکریم ارباب رجوع درهر شرایطی می بایستی اولویت کاری ما باشد.

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید