اخبار

آموزش 2 هزار و 698 مددجو در استان زنجان

آموزش 2 هزار و 698 مددجو در استان زنجان
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: به‌ منظور ایجاد اشتغال و توانمندسازی فکری و فرهنگی مددجویان کمیته امداد استان زنجان از ابتدای سال‌جاری تا بهمن ماه 2 هزار و 698 مددجوی مستعد از خدمات مهارت‌آموزی این نهاد بهره‌مند شدند.

هدایت صفری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و توانمندسازی فکری، فرهنگی و اقتصادی از اهداف مهم کمیته امداد استان زنجان است، اظهار کرد: در همین راستا یکی از رویکردهای اصلی کمیته امداد ایجاد فرصت‌های شغلی  و کسب روزی حلال محسوب می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با تأکید بر اینکه دوره‌های مهارت‌آموزی برای مددجویان کمیته امداد استان زنجان مرتبط با طرح‌های اشتغال مبتنی بر تولید و بازار است، گفت: دوره‌های آموزشی و مهارت‌آموزی برگزار شده مددجویان این نهاد با رویکرد آموزش‌های جدید و بازار محور و بیشتر برای مددجویان مناطق محروم و همسو با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.

وی به همکاری سازمان‌های دیگر در حوزه مهارت‌آموزی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان نیز اشاره کرد و ادامه داد: خدمات مهارت‌آموزی مددجویان کمیته امداد استان زنجان با همکاری سازمان‌های مختلف در زمینه ایجاد اشتغال مرتبط ارائه‌ می‌شود.
صفری افزود: ارائه مشاوره‌های شغلی متناسب با شرایط افراد مستعد ایجاد اشتغال در کنار ایجاد زمینه‌های مهارت‌آموزی آن‌ها از خدمات قابل‌توجه کمیته امداد در حوزه اشتغالزایی است و با همین رویکرد جشن خودکفایی و توانمندسازی 2 هزار و 300 مددجو در اردیبهشت‌ماه امسال برگزار شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه تاکنون 2 هزار 698 مددجوی زنجانی در کلاس‌های مهارت‌آموزی شرکت کرده‌اند گفت: به‌ منظور مهارت‌آموزی خانوارهای مددجویی زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان از ابتدای امسال 300 میلیون تومان هزینه شده است.

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید