اخبار

در سالروز تاسیس کمیته امداد عنوان شد:

خدمت در کمیته امداد افتخار ارزشمند برای امدادگران است

خدمت در کمیته امداد افتخار ارزشمند برای امدادگران است
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب گفت: جامعیت پیام نقشه راه آینده را برای ما ترسیم کرده است وما باید با مطالعه دقیق این پیام به تحقق گام های اشاره شده جامه عمل بپوشانیم.
 

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، هدایت صفری در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس کمیته امداد، با تبریک سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان حضرت امام وهفته احسان ونیکوکاری گفت: به لطف خداوند این نهاد امروز به قله رسیده وشجره طیبه ای است که ریشه های عمیق و ثمره این نهاد برای جامعه شیرین و بعنوان بال عاطفی نظام  زیر نظر بیت ولایت  والگوی حمایتی و توانمندسازی را عرضه می کند.

 

وی با اشاره به مشترکات بسیج وکمیته امداد گفت: بسیج یک تفکر ومنظومه فکری وکلید واژه شکست هر بن بستی است و فرهنگ بسیجی و امدادگری، فرهنگ صلابت،غیرت، شجاعت وآزادگی است وفرهنگ امدادگری هم مانند بسیج بوده وهرکس که امداد گر است یعنی بسیجی است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به فرازهایی از سخنان امام راحل اشاره کرد و افزود: امام فرمودند:«من گمان نمی کنم  هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین وجود داشته باشد» وخدمت به محرومین عقیده  و راه رسم  زندگی ماست وامروزه افتخار ما این است که در نهاد مقدس امداد حضرت امام خدمت می کنیم.

 

صفری با تاکید براینکه باید خانواده ها را از نزدیک دید ودر جریان مشکلات آنها قرار گرفت، افزود: کار امداد گری کار ائمه اطهار(علیهم السلام) وحضرت علی (ع) است و در چالش های اقتصادی نباید از خانواده ها فاصله بگیریم و با ارتباط با جامعه هدف وبا اعتماد سازی وجلب مشارکت های مردمی بیشتر در خدمت آنها بوده  وروحیه امید ونشاط را در آنها تقویت کنیم.

 

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب گفت: جامعیت پیام نقشه راه آینده را برای ما ترسیم کرده است وما باید با مطالعه دقیق این پیام  به تحقق گام های اشاره شده جامه عمل بپوشانیم.

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید