اخبار

آماده باش مراکز تامین اجتماعی برای ارائه خدمات به کاروان‌های راهیان نور

آماده باش مراکز تامین اجتماعی برای ارائه خدمات به کاروان‌های راهیان نور
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان از آماده باش مراکز تامین اجتماعی برای ارائه خدمات به کاروان‌های راهیان نور خبر داد.

علی محمدی  اظهار کرد: همه مراکز درمانی زیر پوشش مدیریت درمان استان زنجان تا قبل از تعطیلات نوروزی، آماده خدمت‌رسانی به کاروان‌های راهیان نور هستند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه دو مرکز درمانی بستری شامل بیمارستان امام حسین (ع) و امید ابهر در ایام تعطیلات نوروزی نیز برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی فعال خواهند بود، افزود: استان زنجان در مسیر حرکت کاروان‌های راهیان نور قرار دارد و به همین دلیل آمادگی لازم را به منظور پذیرش و خدمت‌رسانی به صورت اورژانسی و امداد رسانی به کاروان‌های راهیان نور است.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به عنوان دومین بال درمان کشور، در برخی استان‌ها استقرار درمانگاه صلواتی با حضور یک نفر پزشک و یک نفر بهیار یا پرستار، تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز به همراه یک دستگاه آمبولانس با راننده از تاریخ 15  اسفند تا 15 فروردین 98 در مناطق عملیاتی خواهد داشت.

محمدی در پایان از آمادگی کامل مراکز درمانی استان برای خدمت‌رسانی به کاروان‌های راهیان نور اعزامی از سایر استانها خبر داد.

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید