اخبار

۵۴ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان زنجانی پرداخت شد

۵۴ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان زنجانی پرداخت شد
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بیش از ۵۴ میلیاردتومان کمک معیشت به ۲۵ هزار و ۲۹۱ خانوار مددجویان زنجانی در ۱۱ ماهه سالجاری پرداخت شده است.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل از خبرگزاری تسنیم،  هدایت صفری،  در دیدار با رئیس کل دادگستری استان زنجان اظهار داشت: تلاش کمیته امداد زمینه‌سازی برای افزایش مشارکت خیران در برنامه‌های  اجرایی این نهاد از طریق حضور میدانی، تعاملات اثربخش برون سازمانی  و کار جهادی  و همگانی مردن کار رسیدگی به اقشار ضعیف  ونیازمند جامعه است.

وی با اشاره به اینکه  29 هزار خانوار از خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند، افزود: از مجموع مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان 25 هزار و 291 خانوار کمک‌ معیشت بگیر و 2 هزار و 800 خانوار در قالب تک و چند خدمتی از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان افزود: در 11ماهه سالجاری بیش از 54میلیاردتومان کمک معیشت  برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد  استان زنجان پرداخت شده است.

وی با قدردانی از مشارکت مردم خیر ونیکوکار زنجان در جشن نیکوکاری  امسال که با شعار «عیدی برای همه» برگزار شد، گفت: به همت و مشارکت مردم نوعدوست و ولایتمدار زنجان کمک‌های نقدی و غیر نقدی هم استانی‌های سخاوتمند در حوزه‌های مختلف  ارتقاء یافته است.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان نیز ضمن قدر‌دانی از تلاش‌های کمیته امداد در رسیدگی به محرومان و نیازمندان گفت: اعتماد مردم به کمیته امداد بزرگترین سرمایه این نهاد مردمی در استان زنجان است و هنر کمیته امداد توسعه کار خیر در جامعه و دعوت مردم به انجام کارهای خیر خواهانه است.

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید