اخبار

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان:

عیدی مددجویان کمیته امداد زنجان واریز می‌شود

عیدی مددجویان کمیته امداد زنجان واریز می‌شود
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از پرداخت عیدی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان خبر داد.
هدایت صفری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عیدی مددجویان  زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان از دوشنبه 27 اسفندماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه 29 هزار و 10 خانوار از خدمات این نهاد در بخش‌های مختلف بهره‌مند هستند، افزود: از مجموع مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان زنجان 24 هزار و 904 خانوار کمک ‌معیشت بگیر و الباقی در قالب تک و چند خدمتی از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند که در 11 ماهه سال‌جاری بیش از 54 میلیارد تومان کمک معیشت پرداخت شده است.
وی تصریح کرد: عیدی مددجویان معادل یک ماه مستمری خانواده‌های زیرپوشش، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز و به صورت نقدی قابل برداشت است.
صفری از تحقق شعار «عیدی برای همه» از سوی مردم نیک‌اندیش و خیر استان زنجان خبر داد و گفت: مردم خیر و نیکوکار استان امسال نیز صحنه‌های زیبایی از همدلی، مهربانی و نوع‌دوستی را به نمایش گذاشتند که کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری جمع‌آوری شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان می‌رسد.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان همچنین به افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد از سال آینده اشاره کرد و گفت: از فروردین سال 98 مستمری مددجویان زیرپوشش کمیته امداد با 20 درصد افزایش پرداخت می‌شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید