اخبار

پیام تبریک مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بمناسبت فرا رسیدن سال جدید

پیام تبریک مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بمناسبت فرا رسیدن سال جدید
مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بمناسبت فرا رسیدن سال جدید طی پیامی عید نوروز باستانی را تبریک گفت.

محمدرضا یوسفی در پیام تبریک  "عید نوروز باستانی" به مناسبت  فرا رسیدن سال جدید،  از خدمات صادقانه و بی‌دریغ جامعه‌ی زحمتکش کار و تلاش استان قدردانی کرد.

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبراللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

نوروز باستانی یادگار نیک نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، آمیخته با لطافت و خرمی طبیعت و فرصتی نایاب در ورود به مراحل نیکوتر و برتر عمر آدمی است.

بی‌تردید رمز پیشرفت و توسعة پایدار یک کشور در تجلی استعدادها و سرمایة انسانی ساعی و کارامد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و امید، اندیشة خلاق و نبوغ سرشار است و کارگر، کارفرما و تعاونگران در کنار هم به‌عنوان نیروهای محرکة چرخة اقتصاد، نقش برجسته‌‌‏ای در عرصه‌های پیشرفت، تولید و نوآوری دارند.

با توجه به اینکه مقام معظم رهبری اقتصاد را اولویت اول کشور خواندند، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله دستگاه‌هایی است که در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دارای ماموریت مشخص است؛ و تمامی تلاش مجموعه در راستای اقتصاد مقامتی بوده است، بنابراین این ایام فرصت مغتنمی برای قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی‌دریغ جامعه‌ی زحمتکش کار و تلاش استان می‌باشد.

با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزة رستاخیز طبیعت، فرارسیدن بهار شکوهمند را که هنگامة تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است، به جامعة کارگری، کارفرمایی و تعاونگران که با خلاقیت و تلاش خویش زمینة توسعه و آبادانی همه‌جانبة کشور را فراهم ساخته‌اند، تبریک عرض می‌کنم و از آستان حضرت حق برای همگان توفیق خدمتی مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسئلت می‌نمایم.
۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید