اخبار

در جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بررسی شد:

راهکارهای نحوه کمک به استان های سیل زده کشور

راهکارهای نحوه کمک به استان های سیل زده کشور
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هدف از برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت متبوع در سال 98 را بررسی راهکارهای نحوه کمک به استانهای سیل زده کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،‌محمد رضا یوسفی در این جلسه که با حضور جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان برگزار گردید، ضمن عرض تسلیت به بازماندگان حوادث اخیر کشور و ابراز همدردی با مصیبت دیدگان و آسیب دیدگان گفت:  از تمام ظرفیت شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت کمک رسانی به استان های آسیب دیده از سیل استفاده خواهیم نمود و با همکاری و همراهی بسیج کارگری ، واحدهای صنعتی و تولیدی و تعاونی های استان با تشکیل کمیته اجرایی ، انشاا.. در چند روز آتی اولین محموله کمک ها به استان های سیل زده ارسال می گردد.
یوسفی همچنین به تشکیل کمیته اطلاع رسانی با محوریت روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و مشارکت روابط عمومی های ادارات تابعه اشاره نمود و بر همراهی بیش از پیش همکاران روابط عمومی دستگاههای مربوطه در  ایجاد فضای مناسب رسانه ای تاکید کرد.
یوسفی بیان داشت: کمکهای ما به صورت وجوه نقدی و اقلام غیر نقدی خواهد بود .
طهماسبی، جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه طبق هماهنگی های به عمل آمده در خصوص کمک رسانی به مناطق سیل زده بیشترین نیاز استانهای حادثه دیده مواد غذایی و پوشاک است گفت: جمع‌آوری کمک های غیر نقدی هماهنگ شده از سوی شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی در استان،  در محل حسینیه ثارالله زنجان واقع در اتوبان 22 بهمن انجام خواهد ‌شد.
شایان ذکر است کمیته امداد و بهزیستی با اعلام شماره حساب مجزا برای دریافت کمکهای نقدی جهت هموطنان آسیب دیده مسئولیت جمع آوری وجوه نقدی را عهده دار شدند.
۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید