اخبار

11 کلینیک مددکاری در زنجان فعال است

11 کلینیک مددکاری در زنجان فعال است
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از فعالیت 11 کلینیک مددکاری در زنجان خبر داد و گفت: مددکاران این کلینیک‌ها به صورت تخصصی فعالیت دارند.

محمد محمدی‌قیداری  اظهار کرد: اداره کل بهزیستی استان زنجان در راستای ارائه خدمات مشاوره‌ای و افزایش مهارت‌های اجتماعی شهروندان نسبت به بهره‌گیری از ظرفیت‌ کلینک‌های فعال در استان اقدام کرده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به فعالیت 11 کلینیک فعال در استان زنجان بیان کرد: این کلینیک‌ها در شهرستان‌های زنجان، خدابنده، ابهر و خرم‌دره فعال است.

وی افزود: فعالیت این کلینیک‌ها به صورت تخصصی بوده و در آنها از حضور مددکاران در حوزه‌های مختلف از جمله اجتماعی، توانبخشی و پیشگیری استفاده شده است.

محمدی‌قیداری با اشاره به برخی از آسیب‌های اجتماعی موجود در جوامع امروزی بیان کرد: در چنین شرایطی فعالیت مددکاران و همچنین کلینیک‌های تخصصی کارساز و موثر خواهد بود.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به استقبال مردم از فعالیت کلینیک‌های تخصصی گفت: بیشتر جامعه هدف کلینیک‌ها و البته مددکاران خانواده‌های بی‌سرپرست، خانواده‌های دارای عضو ناتوان و معلول، خانواده‌های زندانیان، خانواده‌های در حال فروپاشی، خانواده‌های ساکن در مناطق حاشیه‌ای و مشکل‌دار و خانواده‌های در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی هستند.

وی تصریح کرد: در مجموع هدف از فعالیت این کلینیک‌ها و همچنین مددکاران کاهش آسیب‌های اجتماعی است که برای این امر هم به صورت مستمر برای مددکاران دوره آموزشی برگزار می‌شود.

۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید