اخبار

کمک ۸۵۰ میلیون تومانی زنجانی ها به سیل زدگان

کمک ۸۵۰ میلیون تومانی زنجانی ها به سیل زدگان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: تاکنون بیش از۸۵۰ میلیون تومان به صورت نقد وغیر نقدی از طریق کمیته امداد استان برای آسیب دیدگان سیل جمع آوری شده و این کمک ها همچنان ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به نقل ازخبرگزاری شبستان، هدایت صفری  گفت: مردم خیرونیکوکار استان از ابتدای وقوع سیل در استان های مختلف کشور به یاری هموطنان آسیب دیده از سیل  شتافته و تاکنون بیش از 850میلیون تومان کمک نقدی وغیر نقدی خود را از طریق این نهاد به مناطق آسیب دیده ارسال نمودند.

 مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه کمیته امداد استان زنجان از ابتدای وقوع سیل  در کشور با ایجاد پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان در میادین ومعابر شهرها، مراکز نیکوکاری، مصلی های نماز جمعه ودفاتر این نهاد در سراسر استان با بسیج نیروها وحرکت جهادی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی وارسال آن به مناطق سیل زده کرده است، گفت: جمع آوری کمک ها برای سیل زدگان همچنان ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد افزود: تاکنون 6محموله از کمک های مردی توسط کمیته امداد استان زنجان به مناطق سیل زده ارسال شده که از این تعداد دومحموله به استان گلستان، دومحموله به استان ایلام و دو محموله نیز به استان لرستان ارسال شده است .

وی میزان کمک های نقدی جمع آوری شده به سیل زدگان را 120میلیون تومان اعلام کرد و گفت: 89 میلیون تومان از این کمک ها برای  استان گلستان جمع اوری  وبه حساب واریز شده واز 11فروردین ماه  برای  استان لرستان جمع آوری می شود.

صفری با اشاره به اینکه کمک های غیر نقدی  مردم نوعدوست و خیر استان شامل  پتو، فرش، انواع البسه، لوازم خانگی، اقلام خوارکی و بهداشتی، انواع غذا‌های کنسروی و روغن، آب معدنی، سیب زمینی وبرنج می باشد، گفت: ارزش کالاهای ارسال شده به این مناطق 730میلیون تومان است.

صفری تاکید کرد: شماره حساب ملی 0108640425009، شماره کارت  مجازی   1133-9952-9911-6037 شماره حساب 1212بانک ملی  شعبه میدان بار زنجان جهت دریافت کمک های نقدی همشهریان عزیز به سیل زدگان  اختصاص یافته است.ودفاتر این نهاد در سراسر استان بصورت شبانه روزی آماده دریافت کمک های مردمی برای سیل زدگان هستند.

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید