اخبار

مشاور رسانه‌ای و ارتباطات مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد

مشاور رسانه‌ای و ارتباطات مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان منصوب شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان طی حکمی رسول احدی را با حفظ سمت به عنوان مشاور رسانه‌ای و ارتباطات منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در متن این حکم آورده است:

همکار ارجمند جناب آقای رسول احدی

با توجه به تعهد، تجربه، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی در عرصه ارتباطات ورسانه ، با حفظ سمت و به موجب این ابلاغ، به عنوان" مشاور رسانه‌ای و ارتباطات " مدیر کل در اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان نجان منصوب می‌شوید.
از آنجاییکه امروزه باتوجه به گسترش وسایل ارتباط جمعی در اشکال مختلف ، رسانه ها یکی از ارکان اساسی اطلاع رسانی می باشند وبعنوان پلی قدرتمند بین مردم و مسئولین در جهت حل بسیاری از مشکلات در جامعه ایفای نقش می نمایند ، لذا نقش صاحب نظران و اصحاب رسانه و دست اندرکاران عرصه اطلاع رسانی در جهت انعکاس خدمات دستگاههای اجرایی و دستاوردهای دولت و نیز گسترش امید در جامعه و تقویت اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بی بدیل خواهد بود.
لذا امید است جنابعالی ، با اتکال به خداوند متعال و با استفاده از توان و پتانسیل‌های موجود و تجارب ارزشمند در عرصه مطبوعات استان ضمن مشارکت و همفکری در حوزه رسانه و اطلاع رسانی در جهت تحقق اهداف و انعکاس خدمات این اداره کل به مردم شریف استان موفق و سربلند باشید.

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید