اخبار

یک میلیون و 975 هزار نفر ساعت آموزش توسط آموزشگاه‌های آزاد زنجان ارائه شد

یک میلیون و 975 هزار نفر ساعت آموزش توسط آموزشگاه‌های آزاد زنجان ارائه شد
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: طی سال گذشته یک میلیون و 975 هزار و ۵۶ نفر ساعت آموزش توسط آموزشگاه‌های آزاد زنجان ارائه شد.

محمدرضا انصاری اظهار کرد: ارائه آموزش‌های فنی و آماده‌سازی افراد برای حضور در بازار کار رویکرد اصلی اداره کل فنی و حرفه‌ای استان زنجان است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه در سال گذشته در مجموع 8 هزار و 293 نفر دوره آموزش در آموزشگاه‌های آزاد ارائه شده است، بیان کرد: این تعداد شامل یک میلیون و 975 هزار و 56 نفر ساعت آموزش می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 7 هزار و 299 نفر دوره آموزش متمرکز توسط آموزشگاه‌های آزاد ارائه شده است، عنوان کرد: این آموزش‌ها شامل یک میلیون و 750 هزار و 965 نفر ساعت آموزش می‌شود.

انصاری با بیان اینکه در سال گذشته 922 نفر دوره آموزش از طریق خرید خدمت انجام شده است، گفت: این آموزش‌ها شامل ارائه 210 هزار و 400 نفر ساعت آموزش از طریق خرید خدمت می‌شود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان میزان آموزش ارائه شده به صورت غیر متمرکز روستایی را 60 نفر دوره اعلام و خاطر نشان کرد: 13 هزار و 20 نفر ساعت آموزش در این بخش آموزش به اهالی روستا توسط آموزشگاه‌های آزاد ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 92 نفر دوره آموزش غیر متمرکز شهری نیز در استان زنجان ارائه شده است، گفت: این آموزش‌ها شامل یک هزار و 671 نفر ساعت آموزش ارائه شده در این بخش بوده است.

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید