اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد

اهدای یک روز حقوق کارکنان ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان زنجان به سیل‌زدگان

اهدای یک روز حقوق کارکنان ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان زنجان  به سیل‌زدگان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از اهدای یک روز حقوق کارکنان ادارات تابعه وزارت تعاون به سیل‌زدگان خبر داد و گفت: همچنین یکی از شرکت‌های تابعه این وزارتخانه 15 میلیارد ریال به سیل‌زدگان کمک کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های هموطنان درگذشته در سیل اظهار کرد: از همان روزهای نخستی که این اتفاق رخ داد، برنامه‌ریزی برای جمع‌آوری کمک و ارسال آن به مناطق سیل‌زده از سوی ادارات و دستگاه های تابعه وزارت تعاون کارورفاه اجتماعی در استان زنجان انجام شد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه طی هماهنگی صورت گرفته همه کارکنان ادارات تابعه وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی یک روز حقوق خود را به مناطق سیل زده اهدا کردند، گفت: کارکنان شرکت‌های تابعه از جمله فرآورده‌های معدنی و شرکت کالیسیمن نیز یک روز حقوق را به سیل‌زدگان اختصاص دادند.

وی با بیان اینکه ارزش کمک‌های ارسالی از سوی یکی از شرکت‌های تابعه به مناطق سیل‌زده 15 میلیارد ریال بوده است، گفت: همچنین سایر شرکت‌ها نیز علاوه بر کمک‌های غیرنقدی به ارزش یک میلیارد ریال کمک در قالب البسه، لوازم خوراکی، چادر، پتو و ... مساعدت کردند.

یوسفی ادامه داد: همچنین اداره کل بهزیستی استان زنجان نیز علاوه بر اختصاص یک روز از حقوق کارکنان خود برای کمک به مناطق سیل‌زده، مبلغ 500 میلیون ریال نیز کمک جمع‌آوری و به مناطق مذکور ارسال شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه میزان کمک‌های غیرنقدی قابل توجه بوده است، گفت: این کمک‌ها شامل 500 باکس آب معدنی، 200 تخته پتو، پوشاک مردانه، زنانه، بچه‌گانه، 120 کارتن لوازم بهداشتی و ... بوده است.

محمد رضا یوسفی در پایان افزود کارکنان بانک توسعه تعاون در استان زنجان هم کمک های نقدی وغیر نقدی به ارزش بیش از 150میلیون ریال به هموطنان آسیب دیده از سیل داشته اند

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید