اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر در سال98

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر  در سال98
سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مرتضی بنیادی افزود: این جلسه با حضور اعضاء ستادی و بسیج کارگری ،با هدف برنامه ریزی و هم اندیشی در خصوص برنامه های هفته کارو کارگر و همچنین بحث و تبادل نظر در مورد نحوه برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم بزرگداشت این روز و ارائه نقطه نظرات اعضا نسبت به برنامه های این هفته برگزار گردید.

بنیادی در این جلسه عنوان کرد:  کارگران شریف ترین طبقه اجتماع هستند و بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد، تعالی و شکوفایی.

بنیادی با اعلام این که جشن بزرگداشت هفته کارگر، روز بسیج کارگری  و جشنواره امتنان مورخ 9/2/98 برگزار خواهد شد گفت: بی شک کارگران با استفاده از اندیشه و بازوی هنرمند خود سبب شکوفایی و اعتلای همه جانبه کشور می شوند و سعی ما براین است بمناسبت روز جهانی کار و کارگر ونیز اهتمام جدی به شعار سال ،برای ارج نهادن به تلاش این قشر زحمتکش، مراسمی درخور و منزلت کارگران برگزار و از ایشان تقدیر و تشکر نماییم.

۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید