اخبار

استاندار زنجان تاکید کرد

لزوم هم افزایی دستگاه های اجرایی در جهت رفع موانع تولید و سرمایه گذاری

لزوم هم افزایی دستگاه های اجرایی در جهت رفع موانع تولید و سرمایه گذاری
استاندار زنجان گفت: یکی از محورهای رونق تولید، رونق کسب و کارِ صنایع و کارخانجات استان زنجان است و همه دستگاه‌های اجرایی باید در جهت رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری حرکت کنند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،فتح الله حقیقی به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان ایجرود از چهار واحد تولیدی و صنعتی در حوزه صنایع معدنی بازدید نمود تا از نزدیک در جریان فرآیند تولید و مسائل و مشکلات شرکت‌های صنایع کشاورزی و کود زنجان(پتروشیمی)، صنایع توسعه روی خاورمیانه، گروه صنعتی و معدنی زرین و سیمان خمسه قرارگرفته و در جهت رفع موانع و تسریع در روند فعالیت این واحدها تدابیری اتخاذ نمایند.

به همین منظور هشتادو نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان با حضور استاندار زنجان در محل شرکت سیمان خمسه برگزار شد.
 
فتح اله حقیقی در این جلسه با اشاره به نامگذاری امسال به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری گفت: یکی از محورهای رونق تولید ، رونق کسب و کارِ صنایع و کارخانجات استان زنجان است و همه دستگاه‌های اجرایی باید در جهت رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری حرکت کنند .

مقام عالی استان با اشاره به خروجی جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان گفت: با تلاش های اعضای این کارگروه ، سال گذشته چند واحد غیر فعال ، مجددا به چرخه تولید بازگشته اند.

وی با اشاره به سیل اخیر در برخی مناطق کشور گفت: هر میزان کمک به سیل زدگان مناطق کشور از سوی صنایع استان مشمول معافیت مالیات از درآمد آنها خواهد شد .

در این جلسه مسائل و مشکلات شرکت‌های صنایع کشاورزی و کود زنجان(پتروشیمی)، صنایع توسعه روی خاورمیانه ، گروه صنعتی و معدنی زرین و سیمان خمسه بررسی شد.

معافیت مالیاتی، احداث خط راه آهن برای جابجایی کالاهای شرکتهای صنعتی شهرستان و مشکلات زیست محیطی و منابع طبیعی از جمله مهم‌ترین مشکلاتی بود که از سوی مدیران این شرکت ها در این جلسه مطرح شد
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید