اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار کرد:

جلسه شورای فرهنگی دستگاههای تابعه در استان

جلسه شورای فرهنگی دستگاههای تابعه  در استان
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگی دستگاههای تابعه در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی با بیان این خبر افزود: در این جلسه که با حضور اعضاء شورای فرهنگی در راستای اعلام برنامه های هفته کار و کارگر برگزار گردید، رئیس اداره امور فرهنگی و ورزشی کارگران توضیحاتی  در خصوص اهمیت و نقش ساختاری کارگران در توسعه اقتصادی و رونق تولید ارائه نمود و  هدف از برگزاری این جلسه را بررسی چگونگی اجرای برنامه های ستاد گرامیداشت هفته کارو کارگر اعلام کرد.  

محمد رحیم حسینی با اشاره به برنامه های اجرایی هفته کار و کارگر از جمله برگزاری  جشنواره امتنان، دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شهدای کارگری، تجلیل از کارگران نمونه و تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی برای جامعه هدف عنوان کرد: امیدواریم با همکاری، مساعدت و همراهی تمام دستگاهها مراسمی در خور و شان قشر زحمتکش کارگر برگزار گردد.
      

حسینی همچنین به برنامه های فرهنگی که هر دستگاه به صورت مجزا برگزار خواهند کرد اشاره نمود و خواستار ارائه برنامه های پیشنهادی دستگاههای تابعه به این ستاد شد.
       

در پایان هر یک از اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید