اخبار

انتصاب سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

انتصاب  سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد: بهزاد پرویزی با حکم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به سمت سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل متبوع منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در این حکم آورده است:

برادر ارجمند جناب آقای  بهزاد پرویزی

باسلام و صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(س)

         نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان « سرپرست اداره اشتغال و هدایت نیروی کار  اداره کل متبوع » منصوب می شوید. انجام مطلوب وظایف و مسئولیت های ذیل مورد انتظار می باشد:

-         برنامه ریزی و نظارت به منظور اجرای مقررات و آیین نامه های مربوط به توسعه اشتغال و سرمایه گذاری.

-         شناسائی وضعیت بازار کار استان ، بررسی موانع اشتغال در استان و ارائه راهکار در جهت کاهش نرخ بیکاری و توسعه اشتغال استان.

-         نظارت بر ایجاد و به روز رسانی بانک اطلاعات مشاغل و فرصت های شغلی.

-         نظارت بر نحوه فعالیت و عملکرد کاریابی های غیر دولتی به منظور راهنمایی و بهینه سازی فعالیت آنها در جهت ارائه خدمات به کارجویان و کارفرمایان.

-         نظارت بر روند بازدید از مراکز کاریابی غیر دولتی داخلی و خارجی و ارائه گزارش به مقام مافوق.

-         مطالعه ، بررسی و ارائه تحلیل و گزارشات کارشناسی در ارتباط تغییر و تحولات بازار کار منطقه با رویکرد توسعه اشتغال و کاهش بیکاری.

-         برنامه ریزی به منظور ارائه خدمات بکارگماری متقاضیان شغل از طریق ایجاد و توسعه کاریابیهای غیر دولتی و هماهنگی با بنگاههای اقتصادی.

-         هماهنگی و برنامه ریزی به منظور اجرایی نمودن برنامه های ابلاغی ستاد وزارتخانه درخصوص حفظ و تثبیت فرصتهای شغلی موجود و توسعه اشتغال به ویژه در مورد روستاییان ، دانش آموختگان و زنان در قالب دستورالعمل ها و آیین نامه ها .

-         همکاری و هماهنگی با ستاد وزارتخانه به منظور اجرای مصوبات ، آئین نامه دفاتر شغلی و کاریابی و ساماندهی مشاغل خانگی و ارائه گزارشهای لازم.

-         بررسی درخواست های مربوط به بکارگیری نیروهای خارجی در سطح استان به منظور استفاده از خدمات متخصصان جهت معرفی به هیات فنی اشتغال.      

-              تهیه تمهیدات لازم به منظور تشکیل جلسات هیئت فنی اشتغال استان و هیئت استانی موضوع ماده (9) دستورالعمل اجرایی کاریابیهای غیردولتی و پیگیری موارد مربوطه.

-         پیگیری و اجرای برنامه های ابلاغی واحد مرتبط در حوزه ستادی حسب دستور مقام مافوق .

-         تقسیم کار و نظارت بر عملکرد کارکنان تحت سرپرستی و ارائه راهنمایی لازم.

-         انجام سایر امور محوله حسب دستور مقام مافوق در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیعصر ارواحنا له الفدا در اجرای تکالیف و وظایف محوله موفق و موید باشید .

 

۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید