اخبار

ورزش کارگری زنجان در 40 رشته فعال است

ورزش کارگری زنجان در 40 رشته فعال است
رئیس هیات ورزش کارگری استان زنجان گفت: در زمان حاضر، ورزش کارگری این استان در 40 رشته مختلف ورزشی فعال است و کارگران ورزشکار زیر نظر این هیات فعالیت و تمرین می کنند.

عزیزالله طبیانی افزود: رشته های دو و میدانی، والیبال، آمادگی جسمانی، کوهنوردی، شنا، کاراته، دو صحرانوردی، تنیس روی میز و بدمینتون، جودو، ووشو، کاراته، فوتبال، کشتی، فوتسال، بسکتبال، شطرنج، دارت، ژیمناستیک، دو صحرانوردی، کوهنوردی، دو و میدانی و شنا، طناب کشی و فوتبال دستی، در این استان فعال هستند.
وی با بیان اینکه ورزش کارگری زنجان به منظور اعزام به مسابقات و نشان دادن توانمندی های خود نیازمند حامی مالی مناسب است، اظهار داشت: این هیات با توجه به کمبود اعتبارات در اعزام ورزشکاران به رقابت های کشوری و قبول میزبانی ها با مشکل مواجه است.
طبیانی، افزود: پارسال، کارگران ورزشکار زنجان در 23 رشته مختلف ورزشی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شدند که حاصل آن 10 نشان طلا، 19 نقره و 11 برنز بود.
وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 500 کارگر مرد و زن این استان به صورت سازمان یافته و تحت پوشش این هیات در رشته های مختلف ورزشی فعال هستند که از این تعداد، قریب 100 نفر زن و مابقی را نیز مردان تشکیل می دهد.
رئیس هیات ورزش کارگری استان زنجان گفت: ورزش کارگری زنجان در رشته های ورزشی انفرادی به ویژه در رشته های ووشو و جودو، عنوان دار است.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید