اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

با تاسی از منش شهدا سنگرهای تولید را حفظ می نمائیم

با تاسی از منش شهدا سنگرهای تولید را حفظ می نمائیم
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در آیین غبارروبی مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل گفت: با تاسی از سیره و منش شهدا سنگرهای تولید را حفظ می نمائیم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، محمدرضا یوسفی صبح امروز در اولین روز از هفته کار و کارگر، ضمن گرامیداشت این هفته در این مراسم که با حضور مدیران کل شورای هماهنگی دستگاه های تابعه در استان، تشکلهای کارگری و کارفرمایی، اعضاء بسیج کارگری و نمایندگان جامعه کار و تولید برگزار گردید گفت: امروز آمده ایم در این مکان مقدس تا بگوییم قدردان شما شهدای گرانقدر که جان خود را که عزیزترین سرمایه هر انسانی می باشد را در راه امنیت این مملکت علوی اهداء نمودید، هستیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ادامه داد: برنامه هایی که توسط استکبار جهانی برای برهم زدن امنیت این کشور انجام می شود کوچکترین خللی در راه توسعه و پیشرفت میهن اسلامی  و در عزم ما ایجاد نخواهد کرد.

به پاس احترام خون شهدا بویژه شهدای کارگری سهم و نقش خود را در رونق تولید و توسعه اقتصاد کشور و دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری به خوبی ایفا خواهیم نمود.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید