اخبار

بیمه درمانی مددجویان به بیمه سلامت انتقال یافت

بیمه درمانی مددجویان به بیمه سلامت انتقال یافت
مدیرکل کمیته‌ امداد استان زنجان، از انتقال بیمه درمانی مددجویان به بیمه سلامت خبر داد.

هدایت صفری در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: بیمه پایه درمانی 8547 مددجوی تحت پوشش کمیته‌ امداد ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر به بیمه سلامت ایران منتقل شد .


این مسئول ادامه داد: هماهنگی‌های لازم در خصوص عملیات اجرایی این فرآیند آغاز شده است و طبق برنامه، بیمه سلامت تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال، دفترچه‌های درمانی جدید مددجویان زنجانی از طریق بیمه سلامت استان صادر می‌شود .


وی با اشاره به این‌که بیمه پایه درمانی مددجویان روستایی و ساکن در شهرهای با جمعیت زیر ۲۰ هزار نفر از سال ۸۵ به بیمه سلامت واگذار شده بود، ادامه داد: تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال بیمه پایه درمانی همه مددجویان شهرهای بالای 20 هزار نفر استان نیز به بیمه سلامت منتقل‌ می‌شود .


این مسئول افزود: شیوه‌نامه صدور و توزیع دفترچه‌ها نیز در دست اقدام است که به زودی به اطلاع مددجویان خواهد رسید. از همین‌رو، تا صدور دفترچه‌های جدید، کارت‌های بیمه درمانی سابق معتبر خواهد بود . مددجویان هیچ‌گونه نگرانی درباره صدور دفترچه درمانی جدید نداشته باشند؛ چراکه هزینه صدور آن توسط کمیته‌ امداد پرداخت می‌شود و مددجویان وجهی پرداخت نمی‌کنند.


صفری با بیان این‌که تغییرات حاصل فقط در زمینه بیمه پایه درمانی است، تصریح کرد: بیمه مکمل کمیته‌ امداد برای همه مددجویان هم‌چون گذشته به قوت خود باقی است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سطح خدمات افزایش خواهد یافت

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید