اخبار

مشارکت 8 هزار و 687 خیر در طرح مفتاح‌الجنه

مشارکت 8 هزار و 687 خیر در طرح مفتاح‌الجنه
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از مشارکت 8 هزار و 687 خیر در طرح مفتاح‌الجنه خبر داد.

هدایت صفری  اظهار کرد: اجرای طرح مفتاح‌الجنه یکی از اقدامات کمیته امداد در راستای حل مشکلات مددجویان با حضور مسؤولان و خیران است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه در یک سال گذشته 8 هزار و 687 بازدید از خانواده‌های مددجو در طرح مفتاح‌الجنه انجام شد، تصریح کرد: میزان مشارکت خیران در این طرح یک میلیارد تومان بود.

وی با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح، 716 نفر از  نیکوکاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به منظور رسیدگی به مشکلات خانواده‌های نیازمند در سال گذشته از 4 هزار و618  خانوار زیرپوشش این نهاد بازدید کردند، گفت: سال گذشته یک میلیارد و39 میلیون تومان به مددجویان این نهاد مساعدت شد.

صفری گفت: از مبلغ کمک شده 212 میلیون تومان به صورت نقدی و827 میلیون تومان آن به صورت کالا در اختیار نیازمندان قرار گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان به اهداف اجرای طرح مفتاح‌الجنه اشاره کرد و افزود: اجرای طرح مفتاح‌الجنه به‌ منظور دیدار با مددجویان به ویژه ایتام، محسنین، بیماران صعب‌العلاج و تفقد و دلجویی از آنها با استفاده از ظرفیت خیران و دستگاه‌ها در اولویت فعالیت‌های کمیته امداد قرار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به تاثیراتی که اجرای طرح مفتاح‌الجنه دارد از همین رو در طی ماه مبارک رمضان نیز این طرح با قوت اجرایی خواهد شد و در تلاش هستیم از ظرفیت مسىؤولان و خیران در حل مشکلات مددجویان استفاده کنیم.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید