اخبار

دیدار تعاونگران خدابنده با امام جمعه

دیدار تعاونگران خدابنده با امام جمعه
حجت‌الاسلام علی طهماسبی صبح امروز در دیدار با تعاون‌گران شهرستان خدابنده اظهار داشت: با تحقق سهم 25 درصدی اقتصاد کشور در بخش تعاون شاهد انقلابی در اقتصاد کشور خواهیم شد.
: امام جمعه قیدار گفت: تعاون نقش بسیار زیادی در رشد، توسعه جامعه و زندگی مردم داشته به گزارش خبرگزاری فارس از خدابنده، حجت‌الاسلام علی طهماسبی صبح امروز در دیدار با تعاون‌گران شهرستان خدابنده اظهار داشت: با تحقق سهم 25 درصدی اقتصاد کشور در بخش تعاون شاهد انقلابی در اقتصاد کشور خواهیم شد.
وی با اشاره به اینکه تا کنون تعاون در جامعه رشد خوبی داشته است ادامه: دولت باید بعد از گسترش کمی تعاونی‌ها به کیفیت بخشی آنها توجه داشته باشد.
امام جمعه قیدار به موانع و مشکلات پیش روی تعاون گران اشاره‌ کرد و افزود: دولت باید با با برنامه‌ریزی کارشناسی شده در حل مشکلات شرکت‌های تعاونی، اعضای شرکت را یاری کند.
در ادامه این جلسه رئیس اداره تعاون خدابنده با بیان چگونگی تشگیل تعاونی‌ها و نقش آن در اقتصاد کشور گفت: مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری توجه ویژه‌ای به تعاون دارند که نتیجه آن شکل گیری شرکت‌های تعاونی تعاونی سهام عدالت و مسکن مهر در کشور است.
علی‌الله کردلو با بیان اینکه 80 درصد جمعیت شهرستان خدابنده زیر پوشش سهام عدالت هستند، افزود: تعاون در خدابنده جایگاه ویژه‌ای دارد.
وی ادامه داد: از 2 هزار و 700 تعاونی فعال در استان زنجان 970 تعاونی در خدابنده فعال است که بیش از 35 درصد کل تعاونی‌های استان را شامل می‌شود.
رئیس اداره تعاون خدابنده خاطر‌نشان کرد: این تعداد تعاونی در شهرستان خدابنده در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و مسکن نقش بسیار ارزنده‌ای را ایفا کرده‌اند.
۱۴ شهریور ۱۳۸۸ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید