اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان:

کارگران در صف مقدم «رونق تولید» قرار دارند

کارگران در صف مقدم «رونق تولید» قرار دارند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان گفت: کارگران در صف مقدم رونق تولید قرار دارند.


 

محمدرضا یوسفی در جمع کارگران شرکت خالص سازان با بیان اینکه کارگران جزو اقشاری از جامعه به‌شمار می‌روند که همواره تاثیر به‌سزایی در پررنگ‌تر شدن زمینه‌های تحقق شعار سال داشته‌اند، افزود: این قشر از جامعه امسال نیز با توجه به اینکه به سال «رونق تولید» نام‌گذاری شده است، در صف مقدم برای محقق شدن شعار سال قرار دارند.

 

وی با تاکید بر اینکه کارگران در هیچ برهه از زمان سنگرهای تولید را رها نکردند، تصریح کرد: مقوله تولید به‌عنوان یکی از شاخص‌های اصلی در توسعه جوامع به‌شمار می‌رود و بخش‌های مهمی دست به دست هم می‌دهند تا این اتفاق رخ دهد، این در حالی است که جامعه کارگری با توجه به ظرفیت و جایگاهی که دارد، همواره جزو اثرگذارترین قشر در رسیدن به این مهم بوده‌اند.

 

این مسئول با بیان اینکه در برهه کنونی که با تحریم‌های ناجوانمردانه مواجه هستیم، پیروزی از آن کسانی است که مقاومت کردند، ادامه داد: ایران اسلامی چهار دهه است که با موضوع تحریم‌ها مواجه بوده و این موضوع برای ایرانی‌ها مسئله تازه‌ای نیست اما با توجه به شرایط فعلی، به جرأت می‌توان گفت که امروز تحریم‌ها نمود بیشتری داشته ولی باز هم خواب دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان  با اشاره به اینکه در جبهه‌های مختلف فشارهایی که دشمن وارد می‌سازد باید با فرمایش مقام معظم رهبری پشت سر بگذاریم و مقاومت کنیم، خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی که از چرخه تولید خارج شده‌اند طی سال‌های گذشته، وارد چرخه خواهند شد.

یوسفی که در زنگ ورزش کارگران شرکت خالص سازان صحبت میکرد تصریح کرد:کسانی که ورزش میکنند علاوه بر بعد جسمانی سلامت تفکر را هم دارا میباشند

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید