اخبار

قانون کار ما یک قانون کارِ مترقی است

قانون کار ما یک قانون کارِ مترقی است
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه قانون کار ما یک قانون کارِ مترقی است گفت: از ظرفیت های این قانون به خوبی استفاده نشده است

 

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان  در جمع نمایندگان تشکل های کارگری استان: وجود سرمایه های انسانی صادق، سالم و کارآمد را یکی از مهم ترین ظرفیت های موجود در استان دانست که توانسته با وجود همه محدودیت های موجود اداره کل را در سطح استانی و ملی مطرح نماید .

این مقام مسئول تشکل ها را آینه ای خواند که عملکرد اداره کل را درخارج از سازمان و در میان جامعه هدف انعکاس داده و موجب تقویت نقاط قوت واصلاح و از بین بردن نقاط ضعف در خدمت رسانی باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: متاسفانه در گذشته به کانون ها نگاه ابزاری شده امروز ما باید به معنای واقعی از تشکل ها حمایت نمائیم تا نقش اصلی خود را پیدا کنند وبا نگاه درست از ظرفیت ها و پیش بینی هایی که قانونگذار در خصوص نقش و وظایف آنها انجام داده به درستی استفاده نمایند.

وی از برگزاری نشست های هم اندیشی با تشکل ها و نمایندگان جامعه کار در برنامه های خود خبر داد و هدف از این مهم را بهره مندی از نظرات و پیشنهادات افراد درجهت دستیابی هرچه بهتر به اهداف و رسالت های اداره کل و خدمت رسانی بهتر به جامعه هدف عنوان کرد.

در پایان هر یک از حاضرین به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

شایان ذکر است کانون شورای اسلامی و مجمع نمایندگان کارگران استان زنجان نیز آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به جامعه کار و تولید استان زنجان در روزهای دوشنبه از ساعت 9 الی 12 به  آدرس: زنجان خیابان جاوید جنب فروشگاه ترانسفو کوچه بنفشه دفتر نهادهای مدنی اعلام نمود.

 

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید