اخبار

فعالیت رسمی بیش از 500ورزشکار کارگر

فعالیت رسمی بیش از 500ورزشکار کارگر
رئیس هیات ورزش کارگری استان زنجان گفت: در زمان حاضر بیش از 500 کارگر این استان به صورت رسمی و بیمه شده در رشته های مختلف ورزشی فعال هستند که قریب 100 نفر این ورزشکاران را بانوان تشکیل می دهند.
عزیزالله طبیانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بابیان اینکه ورزش کارگری زنجان برای اعزام به رقابت های کشوری نیاز به حامی مالی مناسب دارد، افزود: کمبود اعتبار، باعث شده است تا این هیات در اعزام تیم ها به مسابقات داخلی و همچنین قبول میزبانی ها با مشکل مواجه شود.
وی استقبال کارگران مرد از ورزش را مناسب خواند و خاطرنشان کرد: ورزش، عاملی مهم و اثربخش در کاهش ناهنجاری های اجتماعی و ارتقاء سطح سلامت افراد و جامعه است.
طبیانی اظهار داشت: ورزش باعث ایجاد نشاط، شادابی و بهره وری هرچه بهتر و بیشتر در کارگران می شود و می تواند در رونق تولید و اقتصاد، موثر واقع شود.
رئیس هیات ورزش کارگری استان زنجان گفت: در زمان حاضر حدود 500 کارگر این استان به صورت رسمی و بیمه شده در رشته های مختلف ورزشی فعال هستند که قریب 100 نفر این ورزشکاران را بانوان تشکیل می دهند.
طبیانی افزود: کارگران ورزشکار این استان در 40 رشته مختلف ورزشی اعم از دو و میدانی، والیبال، آمادگی جسمانی، کشتی، کوهنوردی، شنا، کاراته، دو صحرانوردی، تنیس روی میز و بدمینتون، جودو، ووشو، کاراته، فوتبال، فوتسال، بسکتبال، شطرنج، دارت، ژیمناستیک، طناب کشی و فوتبال دستی، فعالیت دارند.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید