اخبار

بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر:

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان و استاندار زنجان پیامی مشترک صادر کردند

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان و  استاندار زنجان پیامی مشترک صادر کردند
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: آیت ا... خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و دکتر فتح اله حقیقی استاندار زنجان بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر پیامی مشترک صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، رسول احدی گفت در متن پیام آورده شده است:

هفته کارگر، فرصت مناسبی است برای تجلیل از کسانی که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان، تجسمی از اراده و همت است. آن بزرگ مردان و شیر زنانی که با اراده ای پولادین در اعتلای نام ایران بر بلندای قله های افتخار و عزت، گام برداشته و عاشقانه تلاش می کنند تا شعار «ما می توانیم» را بار دیگر به گوش بدخواهان و دشمنان قسم خورده و همه آنانی که شکست ایران را در تحریم می دانند، برسانند.
 بی شک، ایران اسلامی در سایه عزم و اعتماد مجدانه کارگران شرافتمند راهی می پیماید که فردایی شکوه مند را نوید می دهد. در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «رونق تولید» نام گذاری شده، جایگاه و نقش کارگران- این بازوان توانمند تولید و توسعه- بر هیچ کس پوشیده نیست؛ چرا که کارگران عزیز، چه در روزهای مبارزه انقلابی ملت ایران و چه در طول سال های غرورآفرین دفاع مقدس همواره ثابت کرده اند در صف اول ایثار و جانبازی هستند و عاشقانه ندای امام امت خویش را لبیک گفته اند.
 ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام کارگر، تلاش های شبانه روزی کارگران پر تلاش و زحمت کش استان را ارج نهاده و سلامتی، سعادت و پیروزی هر چه بیش تر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال ، تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، خواستاریم.
خاتمی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

حقیقی
استاندار زنجان

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید