اخبار

با حضور مسئولین ارشداستان زنجان

سی امین جشنواره امتنان از کارگران نمونه برگزار شد

سی امین جشنواره امتنان از کارگران نمونه برگزار شد
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: همزمان با یازده اردیبهشت روز جهانی کارگر وباحضور مسئولین و مدیران واحد های تولیدی کارگران نمونه استان تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی اظهارداشت:در گرامیداشت روز جهانی کارگر با همکاری تشکل های کارگری در استان مراسم باشکوه تکریم وتجلیل از کارگران نمونه ،خانواده معظم شهدای کارگری ،گروه های کارنمونه و برگزیدگان مسابقات قرآنی جامعه کاروتلاش برگزارشد

محمد رضا یوسفی تصریح کرد:درابتدای این مراسم که به میزبانی  شرکت خطوط لوله و مخابرات استان برگزار میشد مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: هفته کارگر ایام مناسبی برای ارج نهادن و تکریم کارگرانی است که پیشرفت و توسعه کشور، مرهون تلاش‌های آنان است؛ در واقع روز کارگر نماد نوآوری، سازندگی، توسعه و تعالی کشور است و کارگران، ارزشمتدترین و سودمندترین گروه جامعه هستند.   

وی خاطر نشان کرد: چرخ عظیم جوامع بشری با دستان توانمند کارگران در حرکت است و حیاط جامعه مرهون کار و کارگر است به طوری که کارگران با برخورداری از آموزه‌های دینی در همه صحنه‌ها درخشیده‌اند و حماسه‌های بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خلق کرده‌اند.

در ادامه استاندار زنجان با بیان اینکه 1400 میلیارد تومان تسهیلات و اعتبار برای حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال در نظر گرفته شده است، افزود: طی سال گذشته، هیچ کدام از جلسات محوری در حوزه صنعت و تولید، در استانداری برگزار نشده است و همه جلسات رفع موانع تولید داخل خود کارخانه‌ها صورت برگزار می شود.

حقیقی در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه ایران در منطقه و جهان اشاره کرد و گفت: موفقیت‌های بسیار کشور موجب دشمنی دشمنان شده است.

استاندار زنجان با اشاره به اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: اقدام آمریکا دیپلماسی موفق سپاه در منطقه و تاثیرگذاری را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اقدامات تاثیرگذار سپاه پاسداران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی افزود: هرقدر هم دشمن، کارشکنی کند، سپاه، عزیز ایرانیان بوده است، چون یک نیروی مردمی است.

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید