اخبار

به مناسبت روز جهانی کار و کارگر:

حضورامام جمعه و فرمانده سپاه بسیج ناحیه سلطانیه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلطانیه

حضورامام جمعه و فرمانده سپاه بسیج ناحیه سلطانیه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلطانیه
سرپرست هماهنگی واحد اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه خبر داد: حضورامام جمعه و فرمانده سپاه بسیج ناحیه سلطانیه در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلطانیه بمناسبت روزجهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ، حمیدرضا افشاری با بیان این خبر افزود:  حجت الاسلام والمسلمین حسینی نسب در این دیدار وظیفه صیانت از نیروی کار و توجه به کارگران را از دیدگاه اسلام و معصومین (ع) تبیین نمود .

امام جمعه سلطانیه با اشاره به نقش سازنده مجموعه تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان عملکرد این اداره را تاکنون قابل قبول و چشمگیر ارائه نمود و از رییس اداره خواستار برنامه ریزی و مشاوره منطقی برای اشتغال جوانان و راه اندازی کسب و کار های خانگی شدند .

جناب سرهنگ سلیمی فرمانده ناحیه بسیج سلطانیه نیز از برگزاری مراسمات و برنامه های فرهنگی و اجتماعی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه قدر دانی نموده و همچنین بابت حمایت از نیروی کار بومی این شهرستان از آقای افشاری تقدیر و تشکر نمود .

در پایان این دیدار افشاری برنامه و رویکرد حوزه های کاری با توجه به شعار سال رونق تولید ایراد و تشریح نمود و هدف اصلی تمام مسئولین نظام را پاسخ به گفتمان ولایت دانست .

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید