اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بمناسبت گرامیداشت هفته معلم

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بمناسبت گرامیداشت هفته معلم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بمناسبت گرامیداشت هفته معلم پیام تبریک صادر کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در متن این پیام آورده است:

به سخن که می ایستی پنجره ای از امید می گشایی.دغدغه ات همیشه این است که حیات بشر،بر مدار ارزش ها و کرامت انسانی بچرخد و شناخت خدا، مکتب و دین همت اساسی آدمی باشد و هیچ بیگانه ای را مجال تجاوز به فرهنگ و ارزشهای دینی و میهنی فراهم نگردد .

اینجانب در هفته گرامیداشت مقام معلم ضمن ادای احترام به مقام والای استاد بزرگ علم و ایمان شهید مرتضی مطهری (ره) و در پاسداشت یاد و خاطره 3 هزار و 700 شهید معلم و بیش از 35 هزار شهید دانش‌آموزی است که تلفیق مقدسی از ایمان و ایثار را رقم زدند، از زحمات طاقت فرسای کلیه تلاشگران درعرصه تعلیم و تربیت استان عزیزمان تقدیر و تشکر می نمایم.

 بی شک سرنوشت هر جامعه ای در گام نخست با کیفیت نظام آموزشی و تربیتی آن عجین شده است  و یکی از ابزارهای مهم توسعه و بالندگی هر کشوری، نقش موثر معلمان در تربیت و آموزش صحیح جوانان آن می باشد.

امیداست در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال" رونق تولید"  نامگذاری شده است، با خودباوری و اتکاء به توانمندی‌های بومی، شاهد تلاش روزافزون فعالان تعلیم و تربیت در  عرصه علم و دانایی و در جهت استقلال و خودباوری بیشتر استان و کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید