اخبار

در بزرگداشت هفته معلم انجام شد؛

حضور مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دبستان فرهنگیان1

حضور مدیرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دبستان فرهنگیان1
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در جمع معلمان و عوامل اجرایی دبستان پسرانه فرهنگیان1 حضور یافت و ضمن تبریک هفته معلم، از زحمات دلسوزانه معلمان این آموزشگاه نیز قدردانی کرد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی هم‌زمان با هفته بزرگداشت مقام و منزلت معلم، با حضور در دبستان پسرانه فرهنگیان 1با اهدا لوح سپاس از تلاش‌ها و فعالیت‌های این عزیزان تقدیر کرد.

یوسفی در این دیدار گفت: پیشرفت و توسعه کشور مرهون زحمات معلمین گرانقدری است که تمام تلاش خود را در راه تعلیم و تعلیم  آینده‌سازان این مرزوبوم قرار داده و به معنای واقعی در این راه جان‌فشانی می‌کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی با اداره کل آموزش و پرورش و کادر آموزشی در سال آینده تحصیلی زمینه های مشترک همکاری  وجود دارد.

یوسفی با اشاره به این که در هفته مشاغل تمهیداتی جهت بازدیدهای دانش آموزان و کادر آموزشی از محیط های کاری فراهم ساختیم  گفت: هدف از این بازدیدها این است که دانش آموزان ضمن آشنایی با محیط کار، علاقه و استعدادهایشان شناسایی شود و در مسیر تحصیلی درستی هدایت شوند .

محمد رضا یوسفی ادامه داد: با توجه به اینکه فرهنگ مدرک گرایی و پشت میز نشینی در جامعه ما نهادینه شده است باید تلاش کنیم با علم براین که آینده کار کاملا متفاوت است، ارتباط خوب و موثری را بین حوزه های کاری و آموزشی برقرار کنیم و دانش آموزان را آماده کنیم تا با تغییراتی که در حوزه تکنولوژی رخ می دهد خود را هماهنگ سازند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: امیدواریم با برقراری ارتباطات فی مابین وزارت آموزش و پرورش و دستگاه متبوع ما و سایر دستگاههای ذی ربط بتوانیم تحولات آینده کار را به خوبی ارائه دهیم .
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید