اخبار

۲ هزار وام اشتغال به جوانان استان زنجان پرداخت می‌شود

۲ هزار وام اشتغال به جوانان استان زنجان پرداخت می‌شود
استاندار زنجان با بیان اینکه امسال ۲ هزار وام اشتغال در استان پرداخت می‌شود، گفت: ابتدا باید طرح ایجاد اشتغال ارائه شود و در صورت اجرایی بودن بنا به ارزش طرح، پرداخت تسهیلات صورت گیرد.

فتح‌اله حقیقی امروز در نخستین کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان با بیان این که وظیفه قانونی است که به این حوزه اهمیت دهیم، اظهار داشت: بانوان توانمندی‌های ویژه‌ای از نظر عملی دارند همین امر سبب شده که تا حال حاضر 6 نفر از بانوان به سمت مدیریت انتخاب شوند.

وی با تاکید بر اینکه تا خرداد ماه همه مدیران باید یک نفر خانم را در حد رئیس گروه به بالا و یک خانم در حد رئیس اداره یا معاون کل منصوب کنند، ادامه داد: 21 نفر از بانوان به این صورت نیز منصوب شده‌اند که پایان تیر ماه با حضور یکی از شخصیت‌ها پرزنت می‌شوند.

استاندار زنجان همچنین به آموزش بانوان که در سطح مدیریت انتخاب می‌شوند تاکید کرد و گفت: جوانان شاغل در ادارات که در امر کارشناسی فعال‌اند نیز باید آموزش‌های لازم را دریافت کنند.

حقیقی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با پروژه‌های کارآفرینی گفت: طرح ارائه شده برای کار باید نتیجه بخش باشد اگر در مورد اشتغال روستایی طرحی ارائه می‌شود باید این طرح بتواند نتیجه لازم و انتظار لازم را ایجاد کند و برای به سرانجام رسیدن نیز لازم به پرداخت تسهیلات است.

وی با بیان اینکه امسال 2 هزار تسهیلات اشتغال در استان پرداخت می‌شود، یادآور شد: ابتدا باید طرح ارائه شود که در صورت اجرایی بودن بنا به ارزش طرح، پرداخت تسهیلات صورت گیرد.

استاندار زنجان با تاکید اینکه دیگر روستاییان استان برای دریافت تسهیلات اشتغال نیازی به ضامن کارمند ندارند، افزود: مردم روستاها می‌توانند برای دریافت تسهیلات زنجیره‌ای ضامن یکدیگر شوند.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید